מנשא אופניים

מנשא אופניים המותקן בקלות על וו הגרירה :

מנשא האופניים מאפשר להוביל עד 4 זוגות אופניים ברכב, בצורה נוחה ובטיחותית ללא פגיעה ברכב.

המנשא מורכב על גבי וו הגרירה של הרכב, וניתן לשנע ממקום למקום את האופניים בקלות ללא צורך לפנות מקום ברכב עצמו, כל האופניים ממוקמים מחוץ לרכב.

המנשא מתאים לרוב דגמי האופניים ובאמצעות זרועות העגינה ניתן גם לנעול אותם למניעת גניבה, בנוסף גם למנגנון ההתחברות לוו  הגרירה יש נעילה המונעת ניתוק/ גניבה של המנשא. 

רוצים גם? צרו קשר…
נסיעת מבחן עם מנשא האופניים שלנו
למי מתאים מנשא אופניים?

אז ללא ספק הרכיבה על אופניים כבר לא כמו פעם, הם כבר לא רק בשביל להגיע ממקום למקום, בעיקר בימינו, ישנם רבים שהפכו את הרכיבה על אופניים לתחביב שגרתי ואף סיבה למסיבה בשבתות וחגים או כל זמן פנוי, אבל היום התחביב הזה הפך לתחביב במקומות לא שגרתיים, הרחק מהכבישים והמכוניות, ברחבי הארץ ישנם מסלולים רבים המיועדים לרכיבה על אופניים, ויש מקומות מתאימים עם נוף מדהים, בטבע המותאם  לרכיבה בטוחה בשילוב המון חוויה, אבל להגיע למקום הזה שממנו תהינו מכל רגע של רכיבה, היום התחבורה הציבורית לא מאפשרת לך לנוע ממקום למקום עם אופניים, וגם אם כן, אז זה עלול לקחת המון זמן... בכל מקרה רובינו שהפכו את הרכיבה לתחביב לא מהססים ורוכשים מנשא לאופניים, יתרונות ברכישה של מנשא אופניים מקצועי:

כמה נקודות חשובות:

  • ניתן לשנע אותו בקלות ממקום למקום. 
  • יש מרחב ברכב והאופניים ממוקמות מחוץ לרכב לאורך הנסיעה. 
  • המנשא מיוחד לשינוע אופניים וישנה אפשרויות של קשירה בטוחה. 
  • שומרים על ריפוד הרכב ללא שום חשש. 
  • לאחר הרכישה אתה מבין כמה הייתי מוגבל ללא מנשא המיועד לאופניים לרכב. 

 ישנן נקודות נוספות שניתן לציין, היום הרכיבה הפכה לטרנד שרק הולך ומתחזק, עם זה גדל הצורך למנשא כדי לבחור מקום בטוח לרכב בשקט, לכן אנחנו כאן, מציעים לכם פתרון זול ומ

מנשאי אופניים 2017