ווי גרירה


להצעת מחיר צור קשר:
ווי גרירה לכל סוגי הרכב:
אנו מתקינים ווי גרירה לכל סוגי הרכבים.
כל הווים מקוריים בהתאם להמלצת יצרן הרכב וכן לפי תקנות משרד התחבורה.

איך ווי גרירה יכולים לעזור לי?

במידה והחלטת לרכוש נגרר לרכב שלך, עליך לחבר את  הנגרר באמצעות ווי גרירה,  וו  הגרירה מאפשר חיבור של הנגרר לרכב ושומר עליו יציב ומחובר לאורך הנסיעה בצורה בטוחה. באפשרותנו להתקין מגוון רחב של ווי גרירה, לכן חשוב להתאים את ה-וו הנכון לפי יצרן הרכב.

אם ברכב שלי אין ווי גרירה האם אפשר לחבר אליו?

כמובן שאפשר! חשוב לפנות למפעל מקצועי בתחום, אשר יודע לייצר ולהתאים את הווי לרכב המדובר.ווים לגרירה צריכים להיות מותאמים לרכב שלך, ולכן יש להגיע למפעל עם כל הפרטים המבוקשים, כדי שיכינו לך את הווי הנכון שתוכל להשתמש בו.

להלן תהליך ההתקנה של ווי גרירה לרכב

1. התקנת הווים לנגררים - אנו מתקינים במפעלנו שבכפר סבא בתיאום טלפוני מראש, יש להגיע  למשרדנו, עם רישיון הרכב ותעודת זהות של בעל הרכב ו/או ייפוי כח של חברה. (אם הרכב הינו ע"ש חברה). מידע נוסף על ווי גרירה - כאן.

2. משך ההתקנה - הינו עד 3 - 4 שעות (ניתן להשאיר את הרכב ואנו נתקשר אליכם ברגע שהוו יהיה מותקן).

2. טיפול ברישוי - עדכון ברישיון הרכב מול משרד הרישוי כי קיים וו גרירה לרכב.

3. תשלום אגרת רישוי - עם קבלת הרישיון החדש חזרה אליכם, עליכם לשלם את אגרת הרישוי במשרד התחבורה.

איך אני יודע שהוו שלי תקין ועומד בדרישות משרד התחבורה

התקנה של ווי גרירה דורשת בדיקה ובחינה של משרד הרישוי כדי לבדוק שהוו תקין. לאחר בדיקת תקינות של משרד הרישוי, ובמידה והוו נחשב תקין לשימוש, הוא יירשם כתוספת ברישיון הרכב, ולכן חשוב מאוד להעביר את הוו בדיקה של משרד הרישוי.

כל פרט חשוב מאוד, כדי לא לקחת את הסיכון של קנס או חס וחלילה במקרה שצריך להפעיל את הביטוח, הקפידו שוו הגרירה והנגרר יהיו רשומים ברשיון הרכב, אחרת הביטוח לא תקף.

לכן לפני שאתם רוכשים וו גרירה, התייעצו במומחה וערכו השוואה בין הסוגים השונים. כדאי להתאים את הווי לפעולה המסוימת שאליה אתם רוכשים אותו, וכדאי לפנות למפעל שמייצר אותם בעצמו ושיכול לתת לכם שירות מלא לגביו.